الکتروگل تولیدکننده پمپ و دینام کولر و لوازم یدکی کولر

الکتروگل تولیدکننده پمپ و دینام کولر و لوازم یدکی کولر

نمایندگی موتوژن و الکتروژن در غرب تهران ، ارائه انواع دینام موتوژن و الکتروژن

021-55726571

دینام الکتروژن

تاریخ انتشار : 2020/03/05

همانگونه که مطلع هستید دینام الکتروژن از دیگر برند های معروف و محبوب در ایران می باشد که در سال 1360 با نام تجاری zhan light co به جهت واردات و صادرات وسایل خانگی الکترونیکی و الکتریکی ، لوازم و ماشین آلات صنعتی تاسیس شد. در آن زمان با توجه به نیازهای موجود کشور در راستای ضرورت قطع وابستگی به کشورهای خارجی و اشتغال زایی سهامداران شرکت تصمیم گرفتند سیاست کاری شرکت را از یک شرکت تجاری به یک شرکت تولیدی تغییر دهند. و طبق مقررات جدید شرکت در سال ۱۳۷۰ با نام جدید الکتروژن با هدف تولید انواع مختلف الکتروموتور آغاز به کار کرد.

دینام الکتروژن

دینام الکتروژن

دینام الکتروژن و بررسی مزایای اصلی الکتروموتور الکتروژن

همانطور که گفته شد کارخانه دینام الکتروژن در تهران فعالیت خود را در سال 1360 آغاز نموده و از شرکت های معتبر در این حوزه می باشد . اخیراً با توجه به محدودیت های اعمال شده در بخش واردات قطعات و توجه و حمایت از بخش تولید داخلی این کارخانه رشدی دو برابر داشته است . دینام الکتروژن نامی آشنا در صعنت موتور های کولر آبی با هدف کسب رضایت مصرف کننده و افزایش کیفیت و استاندارد محصولات خود به بالاترین سطح ممکن ، پیشرو این صنعت می باشد . شرکت الکتروژن صادرات بسیار زیادی را به کشور های همسایه نظیر پاکستان، افغانستان ، عراق ، ترکیه و… داشته که این ها بخاطر توجه زیادی که به این گونه صنعت ها توسط دولت شده است شکل گرفته و ارزش این صنایع را چند برابر کرده .

سایت الکتروگل که نمایندگی اصلی موتور الکتروژن در تهران را بعهده دارد با هدف کمک به صنعتگران محترم اقدام به فروش محصولات شرکت الکتروژن کرده و بعنوان نخستین سایتی می باشد که خدمات مشاوره ای کیفیت بالا عرضه می کند.

مزایای الکتروموتور الکتروژن

یکی از مزایای مهم الکتروموتور الکتروژن استاندارد بودن آن بر پایه تاییدیه های روز جهانی می توان نام برد . سیم پیچ مسی که در موتور موتوژن بکار رفته از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است و این خود از مزایای بسیار مهم دینام به شمار می رود. از دیگر مزایای آن می توان به قیمت مناسبی که دینام کولر آبی دارد اشاره داشت و همچنین در دسترس بودن آن که از الکتروگل نمایندگی اصلی الکتروموتور الکتروژن می توانید آن را تهیه نمایید.

 

جهت خرید دینام موتوژن می توانید با نمایندگی دینام الکتروژن تماس حاصل فرمائید ، نمایندگی اصلی دینام الکتروژن در تهران خود ما هستیم

خرید پمپ کولر موتوژن

خرید دینام کولر موتوژن

دینام کولر موتوژن

دینام موتوژن