الکتروگل تولیدکننده پمپ و دینام کولر و لوازم یدکی کولر

الکتروگل تولیدکننده پمپ و دینام کولر و لوازم یدکی کولر

نمایندگی موتوژن و الکتروژن در غرب تهران ، ارائه انواع دینام موتوژن و الکتروژن

021-55726571

دینام موتوژن

تاریخ انتشار : 2020/02/25

همانطور که می دانید دینام موتوژن یکی از برند های پر طرفدار در ایران می باشد که قدمت کارخانه موتوژن به سال 1352 شمسی بر می گردد و نام سابق این شرکت گلد الکتریک بوده و پس از 2 سال نام آن را به موتوژن تغییر دادند.

دینام موتوژن

دینام موتوژن

دینام موتوژن و بررسی مزایای اصلی الکتروموتور موتوژن

همانطور که گفته شد کارخانه دینام موتوژن در تبریز فعالیت خود را در سال 1352 آغاز نموده و از شرکت های معتبر در این حوزه می باشد . اخیراً با توجه به محدودیت های اعمال شده در بخش واردات قطعات و توجه و حمایت از بخش تولید داخلی این کارخانه رشدی دو برابر داشته است . دینام موتوژن یک نامی آشنا در صعنت موتور های کولر آبی با هدف کسب رضایت مصرف کننده و بالابردن کیفیت و استاندارد محصولات خود به بالاترین سطح ممکن ، پیشرو این صنعت می باشد . شرکت موتوژن صادرات بسیار زیادی را به کشور های همسایه نظیر پاکستان، افغانستان ، عراق ، ترکیه و… داشته که این ها بخاطر توجه زیادی که به این گونه صنعت ها توسط دولت شده است شکل گرفته و ارزش این صنایع را چند برابر کرده .

سایت الکتروگل که نمایندگی اصلی موتور موتوژن در تهران را بعهده دارد با هدف کمک به صنعتگران محترم اقدام به فروش محصولات شرکت موتوژن کرده و بعنوان نخستین سایتی می باشد که خدمات مشاوره ای کیفیت بالا عرضه می کند.

مزایای الکتروموتور موتوژن

یکی از مزایای مهم الکتروموتور موتوژن استاندارد بودن آن بر پایه تاییدیه های روز جهانی می توان نام برد . سیم پیچ مسی که در موتور موتوژن بکار رفته از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است و این خود از مزایای بسیار مهم دینام به شمار می رود. از دیگر مزایای آن می توان به قیمت مناسبی که دینام کولر آبی دارد اشاره داشت و همچنین در دسترس بودن آن که از الکتروگل نمایندگی اصلی الکتروموتور موتوژن می توانید آن را تهیه نمایید.

 

جهت خرید دینام موتوژن می توانید با نمایندگی دینام موتوژن تماس حاصل فرمائید ، نمایندگی اصلی دینام موتوژن در تهران خود ما هستیم

خرید پمپ کولر موتوژن

خرید دینام کولر موتوژن

دینام کولر موتوژن