الکتروگل تولیدکننده پمپ و دینام کولر و لوازم یدکی کولر

الکتروگل تولیدکننده پمپ و دینام کولر و لوازم یدکی کولر

نمایندگی موتوژن و الکتروژن در غرب تهران ، ارائه انواع دینام موتوژن و الکتروژن

021-55726571

فروش عمده دینام موتوژن کولر آبی

تاریخ انتشار : 2020/02/23

دینام موتوژن یکی از برند های معروف و پرطرفدار جهت کولر های آبی در ایران به حساب می آید . استفاده مداوم و روزانه از کولر آبی در فصول گرما و در مناطق نیمه خشک و خشک ایران به خصوص در ماه های تابستان موجب شده است که مصرف و استفاده از پمپ کولر آب و دینام کولر آبی افزایش داشته و شرکت های زیادی در ایران دست به تولید الکتروموتور کولر آبی زدند.

دینام موتوژن

دینام موتوژن

الکتروموتور کولر چیست ؟ دینام موتوژن – الکتروگل

دینام کولر یک الکتروموتور آی سی تک فاز می باشد که توان های مختلفی را در بازار شاهد آن هستیم . در ایران بیشترین استفاده از الکتروموتور کولر هایی با توان یک سوم اسب بخار ، 2 سوم اسب بخار و سه چهارم اسب بخار است . با توجه به اینکه کولر شما دقیقاً چه سایز و ابعادی را دارا می باشد ، از هر یک از این نوع کولر می توانید استفاده نمایید . موتور کولر دو دور که یک دور آن تند و دور دیگری آهسته می باشد معمولاً دور 1400 و 3000دور ، توان و دور هایی است که در خروجی این موتور ها میتوان انتظار داشت .

موتور کولر مناسب کولر من ؟

معمولاً برای کولرهای معروف همچون کولر 3000 ، از الکتروموتور یک سوم اسب بخار استفاده می شود و جهت کولر پنج هزار از الکتروموتور کولی یک دوم اسب بخار استفاده می شود و جهت کولر 7000 از دینام سه چهارم استفاده و پیشنهاد می شود. غالباً در بازار به دلیل عدم وجود دانش کافی در امور فنی مناسب و یا حتی سیاست های فروش ، دینام سه چهارم کولر را برای تمام مدل های کولر آبی پیشنهاد داده و می فروشند . استفاده کردن از دینام های با توان بسیار بالا موجب بالارفتن هزینه های شما می شود به خصوص مصرف برق شما نیز افزایش می یابد.

 

جهت خرید دینام موتوژن می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از قیمت دینام موتوژن مطلع شوید.

خرید دینام کولر

خرید پمپ کولر

خرید اینترنتی دینام موتوژن

خرید عمده دینام کولر