الکتروگل تولیدکننده پمپ و دینام کولر و لوازم یدکی کولر

الکتروگل تولیدکننده پمپ و دینام کولر و لوازم یدکی کولر

نمایندگی موتوژن و الکتروژن در غرب تهران ، ارائه انواع دینام موتوژن و الکتروژن

021-55726571

پمپ کولر موتوژن

تاریخ انتشار : 2020/02/26

یکی دیگر از محصولات کارخانه موتوژن ، پمپ کولر موتوژن می باشد ، همانطور که گفته شد کارخانه موتوژن از سال 1352 در حال فعالیت در زمینه تولید و صادرات قطعات الکترونیکی و الکترومکانیکی، می باشد.

پمپ کولر موتوژن

پمپ کولر موتوژن

پمپ کولر وسیله ای برای بکار انداختن سیستم آب کولر می باشد که باید سرویس و نگهداری دوره ای آن را مرتب انجام دهید ، خرید بهترین پمپ کولر یکی از مباحث با اهمیت است که می بایست به آن توجه داشت . پمپ موتوژن یک انتخابی ایده آل است که می تواند علاوه بر کارایی بالا ، کیفیت فوق العاده ای را در بر داشته باشد . انتخاب درست پمپ کولر می تواند آرامش دو چندان به محیط خانه و خانواده شما ببخشد و همینطور طول عمر کولر شما بالا رود .

قیمت پمپ کولر موتوژن

یکی از مقرون پمپ های مقرون به صرفه در بازار پمپ موتوژن می باشد چرا که هم قیمت آن مناسب است و هم کیفیت آن بسیار بالا می باشد و دارای استاندارد های روز دنیا و همینطور تضمین اصالت کالا را دارد ، پمپ کولر موتوژن را می توانید از فروشگاه های مجاز و همینطور شرکت الکتروگل که نمایندگی رسمی موتوژن در تهران می باشد ، تهیه نمایید .

اجزای اصلی و کالبد شکافی پمپ کولر موتوژن

قصد داریم تا قطعات تشکیل دهنده پمپ کولر آبی موتوژن را برای شما به تصویر بکشیم تا شما درک بهتری از این فناوری داشته باشید

پمپ کولر موتوژن

1- کفی پمپ آب  2- تنه پایینی پمپ 3- پروانه پمپ  4- مهره  5- واشر فنری  6- تنه بالایی پمپ  7- واشر لاستیکی  8- پیچ ثروبلت  9- واشر  10- ترمینال ارت 11- براکت پایین 12- واشر کاغذی  13- واشر مایلار  14- روتور  15- استاتور سیم پیچی شده
16- براکت بالا  17- واشر لاستیکی کاور  18- کاور  19- خار نگهدارنده کاور  20- زانو

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، حتی کوچکترین قطعه پمپ نیز به تصویر کشیده شده است .

 

جهت خرید پمپ کولر موتوژن می توانید با الکتروگل (نمایندگی موتوژن) تماس حاصل فرمایید .